Magic Oil Nedir?

MAGIC OİL NEDİR?

Magic Oil, tüm vücut bakımınızı tek bir ürün ile karşılama ihtiyacından doğmuş bir üründür. Saç, cilt v vücut bakımınız için tüm sağlıklı içeriklere uygun olarak hazırlanmıştır. Magic Oil’i sadece ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz gibi tüm saç ve cilt bakımınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Magic Oil’in içeriğinde ne var? Saça nasıl kullanılır? Cildime nasıl kullanabilirim? Tüm bu sorularınızın cevabını blog yazımızda sizler için yazdık. Keyifli okumalar dileriz. ?

Magic Oilin içeriğinde hangi yağlar var?

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Magic Oil %100 doğal ve organik içerikli bir üründür. İçinde cilde zarar veren hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Doğa yağlarla zenginleştirilmiş mucizevi yağın içeriğinde;

 • Argan Yağı
 • St. John’s Wort Yağı (Sarı Kantoron Yağı)
 • Üzüm Çekirdeği Yağı
 • Kenevir Tohumu Yağı
 • Golden Jojoba Yağı mevcuttur.

Magic Oil’i cildime nasıl kullanabilirim?

 • Magic Oil adının tam anlamıyla hakkını veren bir ürün. ? İçeriğinde bulunan Golden Jojoba Yağı sayesinde cildi makyaj kalıntılarından arındırmakta oldukça etkilidir. Bir parça pamuğa bir iki fıs Magic Oil sıkarak (su ile karıştırmanız daha etkili olacaktır) makyajınızı sağlıklı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Mucizevi yağ karışımımızla makyajınızı çıkartırken aynı zamanda nemlendirici bir etki de bırakmış olacaksınız. Ekstra bir krem sürmenize gerek kalmayacak.

! Bu işlemi gece yatmadan önce yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde güneşe çıktığınız zaman cildinizde lekeler oluşabilir. Bunu hatırlatmakta faya var. ?

 • Temiz cildinize Magic Oili masaj yaparak uygulayabilir eğer yüz masajı yapıyorsanız Magic Oili yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki kırışık izleri azalacak ve yeni kırışık izlerinin oluşmasını engelleyecektir.

Magic Oili cildime nasıl kullanabilirim?

 • Duştan sonra cildinize nemlendirici krem olarak Magic Oil kullanmanızın pek çok faydası olacaktır. Hemen size bu önemli avantajlardan bahsedelim;
 1. Cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlar.
 2. Selülüt izlerini en aza indirir.
 3. Çatlak izlerini yok eder ve çatlak oluşmasını engeller.
 4. Hamilelik döneminde göbeğinize her gün Magic Oil kullanabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir çatlak oluşmayacaktır.
 5. Vücudunuz ışıl ışıl görünecek ve misler gibi kokacak.

Magic Oili saçıma nasıl uygulayabilirim?

 • Eğer kıvırcık ve sert yapılı bir saçınız varsa duştan sonra saç uçlarınıza saç kremi şeklinde çok az bir miktarda Magic Oil kullanmanız saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
 • Düz saçlara sahipseniz, saçlarınıza ısı işlemi (maşa, düzleştirme gibi) uygulamadan önce az miktarda Magic Oil ile masaj yapmanız saçlarınızın yıpranmasını engelleyecektir.

Cosmate’in %100 doğal ve özel olarak üretilen Magic Oile ulaşmak için tıklayın. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir